Esti o fire independenta si un bun comunicator? Ai experienta in vanzarea de produse si servicii financiare? Vrei ca actiunile tale sa produca rezultate? Atunci esti persoana potrivita.

Ce responsabilitati vei avea:

Prospectarea continua a pietei si abordarea potentialilor clienti, in vederea promovarii produselor si serviciilor de asigurare. Identificarea nevoilor de protectie financiara si de asigurare a bunurilor, vietii si sanatatii potentialilor clienti. Elaborarea ofertelor personalizate pentru potentialii clienti, in baza solutiilor financiare identificate. Mentinerea unei legaturi permanente cu clientii si acordarea asistentei necesare pe durata parteneriatului cu acestia.

Ce beneficii vei avea:

Cresterea veniturilor prin comisioane si bonusuri motivante. Oportunitatea de a lucra intr-o companie solida pe piata din Romania, cu acces la programele internationale din cadrul grupului Allianz. Program flexibil. Acces la cursuri de dezvoltare profesionala. Reduceri la politele de asigurare personale.

Suna interesant? Atunci tu poti fi urmatorul Agent de Asigurari Allianz-Tiriac din Cluj-Napoca.

Tot ce trebuie sa faci este sa transmiti CV-ul tau

Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea programarii unui interviu.