Chocodor, cofetaria deja cunoscuta sta cu si mai mare mandrie in fata clientilor sai fiindca le pot oferi PRAJITURI ADEVARATE. Cu sprijinul a 25 de ani de experienta a unei cofetarii din Hunedoara, Chocodor are din 2016 prajituri facute cu unt adevarat, arome naturale, frisca naturala, oua, coloranti naturali.

Daca iti place sa faci prajituri adevarate, iti astepti prietenii si rudele cu un dulce sanatos, iar ei abia asteapta sa vina la tine, inseamna ca locul tau e in echipa noastra! Ce calitati cautam la colegele noastre?…

  • pricepere la prajituri, indemanare, chiar daca nu au experienta in cofetarie
  • placere de a lucra in echipa si dorinta de a-si ajuta colegii
  • interes in a invata lucruri noi si a se perfectiona

Ce responsabilitati are colega noastra cofetar?…

  • isi organizeaza comenzile in functie de termenele de livrare, impreuna cu sefa de laborator
  • isi calculeaza necesarul de materiale, verifica sa nu-i lipseasca nimic si solicita achizitii atunci cand urmeaza sa i se termine materiile prime
  • pregateste prajiturile respectand cu strictele igiena, retetarul, gramajele ingredientelor, ale prajiturilor astfel incat sa ne tinem promisiunile facute clientilor
  • se consulta cu ceilalti colegi cofetari si sefa de laborator pentru organizarea comenzilor

Ce oferim colegei noastre cofetar? …

  • un mediu de lucru placut, curat, dotat, o echipa pregatita sa te ajute sa te adaptezi
  • venituri motivante (salar fix, bonuri de masa, bonusuri)
  • posibilitatea de a invata si de a promova
  • posibilitatea de dezvoltare

Tagged as: , ,

Despre Cofetariile Chocodor

Azaleea Business HR http://consultantahr.ro/azaleea-business-hr/ selecteaza cu mandrie in numele clientului sau grup de constructii in domeniul constructii civile, drumuri si poduri.