Acest post a fost ocupat

Companie specializata in automatizarea companiilor de productie prin proiectarea, executia si mentenanta de roboti industriali, angajeaza ASISTENT DIRECTOR GENERAL.

Cautam urmatoarele calitati:

– experienta in monitorizare si verificare de obiective

– experienta in comunicare, gestionare de conflicte, organizarea timpului

– experienta intr-o companie de productie, indiferent de post

– experienta in interactiunea cu clinetii

– permis de conducere categoria B

– cunoasterea limbii engleze, scris si vorbit, la nivel mediu

Postul presupune urmatoarele obiective/responsabilitati:

– urmarirea derularii proiectelor si comunicarea stadiului acestora catre clientii beneficiari

– gestionarea decalajelor prin consultare cu clientii, managerul de productie si directorul general

Ce oferim:

Un mediu de lucru intr-o ambianta profesionista, intr-o echipa prietenoasa, unde fiecare coleg este important, unde oameni de toate varstele vin cu placere la serviciu

Daca va regasiti in cele de mai sus, va doriti sa aflati mai multe si sa ne cunoastem mai bine, asteptam CV-ul dumneavoastra!

Tagged as: , ,

Despre Inno Robotics

Inno Robotics este o firma clujeana in domeniul automatizarilor industriale , in care o echipa entuziasta de tineri proiecteaza si pun in practica viitorul tehnologiei in fabrici din Ardeal.