Prezentare generala

ANGAJĂM INSTALATOR

Descrierea postului:

– desfășoară activități de exploatare și mentenanță a instalațiilor aferente spațiilor comerciale;

– asigură suportul necesar echipelor tehnice de mentenanță;

– răspunde solicitărilor chiriașilor și proprietarului;

– monitorizează activitatea firmelor subcontractoare, pentru zona sa de responsabilitate;

– determină necesarul de materii prime, materiale și piese de schimb;

– răspunde de încadrarea în timpul estimat pentru manoperă și de determinarea costurilor efective cu manopera

Cerințe:

– Studii medii – liceu/școală profesională;

– Calificare tehnică – instalator instalații HVAC, sanitare și stins incendiu sau lăcătuș mecanic; Cunoștințe sudură (deținător certificat în acest sens);

– Experiență mentenanță tehnică clădiri (termic, climatizare, ventilații, instalații stins incendiu cu sprinklere, drencere și hidranți);

– Abilități: comunicare, orientare către clienți, identificare de soluții, rezolvarea problemelor, capacitatea de învățare rapidă a echipamentelor și instalațiilor din clădire;

– Disponibilitate de a lucra în schimburi;

– Prezintă avantaj deținerea unui certificate privind calificarea de: Tehnician pentru sisteme și instalații de limitare și stingere a incendiilor;

– Operare PC: Microsoft Office, e-mail;

– Deținerea unui atestat de fochist (valabil sau expirat de cel mult 2 ani) constituie un avantaj

Se oferă:

–          Pachet salarial motivant;

–          Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic și stimulativ;

CV-urile se pot trimite la Centrul Informațional Iulius Mall Cluj sau pe site.

Tagged as: ,

Despre Attrius Developments SRL

ATTRIUS DEVELOPMENTS S.R.L. este parte din grupul de companii IULIUS - cel mai important dezvoltator si operator de centre comerciale de tip mall din Romania cu o experienta de peste 20 de ani in retail-ul modern.