Prezentare generala

Descrierea postului:

–          respectarea programului de supraveghere a instalațiilor din dotare, conform unui grafic stabilit;

–          realizarea mentenanței preventive asupra tuturor elementelor de instalații electrice din gestiune (grupuri electrogene, surse UPS, circuite, tablouri electrice, baterii de compensare, șine de curent, aparataj, corpuri de iluminat etc. );

–          realizarea mentenanței corective asupra tuturor elementelor de instalații electrice din gestiune (grupuri electrogene, surse UPS, circuite, tablouri electrice, baterii de compensare, șine de curent, aparataj, corpuri de iluminat etc. );

–          rezolvarea operativă a  comenzilor de lucrări venite din sistem;

–          executarea oricăror lucrări de instalații electrice necesare societății;

–          sesizarea, preluarea, rezolvarea și/sau raportarea, conform competenței, a oricăror anomalii

Cerințe:

–          studii profesionale de specialitate;

–          cunoștințe temeinice de specialitate;

–          autorizația ANRE constituie un avantaj;

–          apt pentru lucrul la înălțime.

Se oferă:

–          pachet salarial motivant;

–          condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic și stimulativ;

CV-urile se pot trimite la Centrul Informațional Iulius Mall Cluj sau pe site.

Tagged as: ,

Despre Attrius Developments SRL

ATTRIUS DEVELOPMENTS S.R.L. este parte din grupul de companii IULIUS - cel mai important dezvoltator si operator de centre comerciale de tip mall din Romania cu o experienta de peste 20 de ani in retail-ul modern.