Cautam un contabil, cu minim 2 ani experienta pe un post similar, care isi iubeste meseria si doreste sa se dezvolte professional.

Cerinte minime:

– Cunostinte de legislatie în domeniul financiar-contabil

–  Cunostinte: Windows, Office, Internet Explorer, Chrome, Firefox

– Abilitati de gandire analitica si rezolvare de probleme

– Organizare,capacitate de lucru in echipa, adaptabilitate

– Experienta cu softul de contabilitate: Saga si Winmentor

Responsabilitati:

Noul Contabil va avea urmatoarele responsabilitati:

– Contribuie la tinerea corecta si la zi a evidentei financiare si contabile

– Inregistrarea documentelor financiar contabile;

– Intocmirea diverselor situatii si rapoarte solicitate de clienti si conducerea societatii;

– Pregatirea diverselor situatii contabile;

– Deplasari la institutiile statului: ANAF, ITM, etc.;

– Indosariere si arhivare documéntele

Beneficii:

Pachet financiar constituit din salariu fix si tichete de masa, bonusuri de performanta / proiecte;

Acces in timp util la informatii privind noutatile legislative;

Oportunitati de invatare si dezvoltare profesionala (participare la cursuri/workshop-uri de specialitate s.a.);

Alte beneficii in functie de experienta in companie.

Tagged as: ,

Despre AXA SOLUTIONS

Firma ofera servicii de consultanta, contabilitate, raportare, taxe, salarizare, administrare de personal intr-o maniera dedicata, responsabila si profesionala.