Companie medicala in indrustria stomatologica, activa in domeniul tratamentelor stomatologice, implantologiei, tehnicii dentare si furnizarii de echipamente si materiale stomatologice catre alte cabinete, cu un standard admirabil in relatia cu clientii dar si cu angajatii se afla in cautarea unui Manager Marketing.

Calitatile pe care le cautam:

–         Studii superioare finalizate in domeniul marketing sau compensarea acestora prin studii post universitare sau de specializare in domeniu

–       Cunostintele de grafica, web-design reprezinta un avantaj

–         Abilitati dovedite prin experienta privind: intocmirea unui plan de marketing, studii de piata in functie de obiectiv, organizarea unui eveniment

–         Abilitati de documentare, stabilirea obiectivelor de comunicare, a canalelor si mesajelor

–         Experienta in utilizarea propriu-zisa sau munca cu furnizori externi pentru continut online, grafica, organizare de evenimente

–         Organizare eficienta a muncii, timpului

–         Capacitatea de a lucra independent, fara supervizare de specialitate

–         Experienta in a lucra cu bugete, cereri de oferta, contracte cu furnizori reprezinta un avantaj

Atitudine:  atitudine orientata spre actiune si obiective, autonomie ridicata, capacitate buna de comunicare,

Responsabilitatile postului:

–         Intelegerea obiectivelor companiei si propunerea unui plan de marketing adecvat

–         Analiza pietei, a concurentei directe si indirecte si stabilirea de planuri de marketing si actiuni pentru o reprezentare cat mai buna a companiei pe piata

–         Stabilirea canalelor, mesajelor de comunicare si comunicarea lor: Facebook, Blog, site, dezvoltarea retelei de fani si prieteni pe Facebook, adaugarea de continut, utilizarea eficienta a canalelor offline, evenimentelor

–         Mentinerea canalelor de comunicare cu informatii de interes, actuale si frecvente si dezvoltarea canalelor de comunicare

Oferim:

Un pachet financiar atractiv de recompense si beneficii, servirea unei mese gatite bio la locul de munca, un mediu de lucru organizat, cu responsabilitati clare, colegi prietenosi si onesti.

Sunt parerile colegilor – nu ne laudam noi :)

Tagged as: , , ,

Despre Azaleeea Business HR

Suntem o echipa eterogena de specialisti orientati catre abordarea integrata a proceselor de resurse umane din companiile mici si mijlocii.

Psihologi, specialisti in resurse umane, management, marketing reunim in consultanta in resurse umane cele mai adecvate abordari pentru atragerea de resurse umane, retentia si dezvoltarea lor.

Experienta firmelor mici si mijlocii ai ultimilor ani, studiile de piata ne-au orientat atentia spre aceste ,,Bijuterii,, extrem de competitive care au nevoie de sisteme de resurse umane pe masura lor.

Performanta unei companii este dependenta de performanta angajatilor ei si de performanta lor ca echipa.

De aceea are nevoie de:

angajati competenti (bine instruiti, capabili, foarte motivati) organizare eficienta a resurselor umane (dimensionare organigramei, distribuirea in fluxul cel mai eficient a sarcinilor pe posturi, instrumente de management si control) si cultura organizationala adaptata (identitate,managementul schimbarii si al conflictelor

​Abordarile noastre se bazeaza pe teorii si modele fundamentale de management al resurselor umane adaptate practicii, specificului fiecarei organizatii si orientate catre crearea de avantaj competitiv.

Azaleea Business HR este divizia de business Azaleea, orientate pe servicii de resurse umane.