Firma de automatizari intr-o continua dezvoltare cauta ingrijitoare pentru birouri in sediul nou, din str. Traian Vuia.

Daca va doriti un loc de munca in domeniul menajului, sigur, pe termen lung, cu carte de munca, salarizare foarte atractiva, mediu de lucru placut si posibilitatea de flexibilitate a programului atunci e job-ul perfect:

Cautam urmatoarele calitati:

– cunoasterea de metode eficiente si substante eficiente de curatare;

– buna organizare a muncii;

– implicare;

Responsabilitati:

– igienizarea unui spatiu de birouri de 200 mp, compus din: birouri, spatiu de luat masa, holuri, bai si vestiar.

Asteptam cateva cuvinte despre dumneavoastra si date de contact pentru a ne cunoaste mai bine!

Contactati Azaleea – Business HR pe Bld. 21 Decembrie nr. 57 sau la telefon 0372769192.

Nu se percep niciun fel de taxe sau comisioane de la candidati sau persoane angajate!

Tagged as: , ,

Despre Azaleeea Business HR

Azaleea Business HR este o agentie de selectie clujeana, cu aproape 10 ani de experienta in munca de a gasi companii potrivite candidatilor si angajati potriviti companiilor.