Prezentare generala

Poziție: Electrician

Firmă de top în domeniul contrucțiilor industriale refractare, cu experiență de peste 20 de ani în domeniu și 50 de persoane angajate, caută un electrician pentru a susține activitatea firmei. La nevoie sau pentru un viitor angajat din altă localitate decât Cluj-Napoca, firma oferă locuiță de serviciu.

Cerințe:

– calificare de electrician; e bine și dacă e obținută și la locul de muncă

– experiență de minimum 3 ani în munca de electrician

– disponibil la deplasări în țară și în străinătate pentru perioade de la o săptămână la o lună și jumătate

– (preferabil, dar nu obligatoriu) experiență într-un post de electrician pe șantier de construcții

Responsabilități:

  • întreține sculele și utilajele de pe șantier, repară și schimbă piese și repune în funcțiune utilaje care se defectează pe șantier, în timpul funcționării
  • face revizii la utilaje în perioada de pauză
  • întocmește lista cu piese care se pot defecta și realizează comenzi supuse spre aprobare
  • lucrează în mod independent sau cu 1-2 subordonați
  • urmărește respectarea normelor de protecție și securitate a muncii

În cazul în care vă consideraţi potrivit(ă) postului de față, vă încurajăm să vă trimiteţi CVul care ilustrează îndeplinirea cerințelor de mai sus. Termenul limită nominal de considerare a candidaturilor este 7 martie 2018, dar noi vă încurajăm să trimiteţi CV-ul cât mai repede pentru că CVurile vor fi evaluate la scurt timp după ce au fost primite și citite. În plus, dacă doriţi să fiţi contactat(ă) în cazul în care candidatura dumneavoastra nu va avea ca efect angajarea, vă rugăm să menţionaţi acest lucru în emailul trimis; apoi, dacă este cazul unui refuz, noi vom reveni cu un refuz motivat.

Tagged as: , ,

Despre Commodo - Resurse Umane

Commodo se bucură de o experiență de aproape 20 ani pe piața consultanței de resurse umane din Transilvania.