Misiunea Deltamed este aceea de a produce de fiecare dată vehicule cu utilizare specială de cea mai înaltă calitate și care să confere încredere și siguranță. Pentru a veni în întâmpinarea nevoilor reale ale clienților noștri, căutăm și folosim constant cele mai noi tehnologii de producție, cele mai performante materiale și echipamente iar personalul nostru este permanent instruit pentru a fi cel mai competent din domeniu. Astfel, promovăm soluții inovative astfel încât să depășim de fiecare dată așteptarile clienților.

Persoana care ocupă postul de agent curatenie trebuie să dețină competenţe legate de desfăşurarea activităţilor de curăţenie în incinte – birouri, sectoare industriale şi administrative – şi mijloace de transport. Competenţele acesteia se referă la utilizarea sculelor şi utilajelor specifice postului, punerea în funcţiune, exploatarea şi oprirea utilajelor, conform instrucţiunilor de lucru, cu respectarea normelor de protecţie a muncii şi de prevenire şi stingere a incendiilor specifice, în corelaţie cu particularităţile spaţiului de curăţat şi scopul urmărit.

  • Responsabilitati:
  • Realizarea igienizării spaţiilor de lucru (ex. birouri, autospeciale, spații de luat masa, încăperi conexe – sală de sport, vestiare)
  • Stabilirea graficului zilnic de activităţi
  • Identificarea particularităţilor spaţiului de curăţat
  • Pregătirea spaţiului pentru curăţat
  • Selectarea utilajelor şi produselor pentru curăţenie
  • Utilizarea utilajelor și produselor pentru curățenie
  • Cerinte:
  •  Nivel studii: minim 10 clase
  • Avantaje:
  • Diploma de calificare
  • Beneficii:
  • Contract de munca pentru perioada nedeterminata
  • Program fix de munca (Lu-Vi : 07 :00-15 :40)
  • Mediu de lucru modern (hale de productie noi, aparatura moderna)
  • Concediu de odihna anual : 23 de zile
  • Tichete de masa (25 lei/zi lucrata)
  • Diverse prime pentru diferite ocazii
  • Bonusuri ocazionale in functie de performanta

Tagged as: , , ,

Despre DELTAMED S.R.L

Deltamed a luat ființă în 1997 în Cluj Napoca, iar până în prezent a operat pe piața locală și europeană de vehicule speciale, respectiv echipamente medicale, impunându-se ca cel mai important producator de ambulante și furnizor de soluții mobile pentru domeniul de urgență.

Acest progres continuu a fost posibil printr-un portofoliu dezvoltat treptat, ce cuprinde astăzi o gamă impresionantă, atât în ceea ce privește aparatura medicală, cât și vehiculele speciale.

Dintre cele aproximativ 4000 de vehicule livrate până în prezent, fac parte cabinete medicale mobile pentru diverse specializări, inclusiv stomatologice, ambulanțe publice și private (umane ori veterinare), mașini de stingere incendii de diverse capacități, autolaboratoare, showroom-uri, ateliere și magazine mobile, vehicule adaptate transportului utilizatorilor de fotoliu rulant, birouri mobile, puncte de comandă, foodtruck-uri, saloane mobile, vehicule de transport victime multiple și pacienți înalt contagioși, vehicule dedicate sectorului militar și descarcerării, puncte mobile de instructaj personal, beneficiarii noștri regăsindu-se printre
jucătorii cheie ai principalelor domenii publice și private din România.