Misiunea Deltamed este aceea de a produce de fiecare data vehicule cu utilizare speciala de cea mai inalta calitate si care sa confere incredere si siguranta. Pentru a veni in intampinarea nevoilor reale ale clientilor nostri, căutăm si folosim constant cele mai noi tehnologii de productie, cele mai performante materiale si echipamente iar personalul nostru este permanent instruit pentru a fi cel mai competent din domeniu. Astfel, promovam solutii inovative astfel incat sa depasim de fiecare data asteptarile clientilor.

Alatura-te echipei noastre ocupand postul de Montator electromecanic / Electrician auto !

  • Responsabilitati:
  • Demontarea si montarea componentelor autovehiculelor
  • Citirea si intelegerea schemelor electrice si desenelor tehnice
  • Utilizarea terminologiei tehnice de specialitate
  • Pregatirea si montarea cablurilor si firelor Realizarea instalatiilor electrice pentru echipamentele electromecanice
  • Instalarea echipamentelor electromecanice
  • Executarea lucrărilor de montaj, verificare şi reparaţie a echipamentului de iluminare şi semnalizare acustica
  • Executarea lucrărilor de montaj şi reparaţie ale instalaţiilor auxiliare
  • Utilizarea aparatelor de măsurare şi testare a mărimilor electrice
  • Cerinte:
  • Diploma de calificare in domeniul electric
  • Experienta minimum 3 ani
  • Avantaje: Limba engleza (nivel mediu),  Certificat ANRE
  • Beneficii:
  • Contract de munca pentru perioada nedeterminata
  • Program fix de munca (Lu-Vi : 07 :00-15 :40)
  • Mediu de lucru modern (hale de productie noi, aparatura moderna)
  • Concediu de odihna anual : 23 de zile
  • Tichete de masa (20 lei/zi lucrata)
  • Diverse prime pentru diferite ocazii
  • Bonusuri ocazionale in functie de performanta

Tagged as: , ,

Despre DELTAMED S.R.L

Deltamed a luat ființă în 1997 în Cluj Napoca, iar până în prezent a operat pe piața locală și europeană de vehicule speciale, respectiv echipamente medicale, impunându-se ca cel mai important producator de ambulante și furnizor de soluții mobile pentru domeniul de urgență. Acest progres continuu a fost posibil printr-un portofoliu dezvoltat treptat, ce cuprinde astăzi o gamă impresionantă, atât în ceea ce privește aparatura medicală, cât și vehiculele speciale. Dintre cele aproximativ 4000 de vehicule livrate până în prezent, fac parte cabinete medicale mobile pentru diverse specializări, inclusiv stomatologice, ambulanțe publice și private (umane ori veterinare), mașini de stingere incendii de diverse capacități, autolaboratoare, showroom-uri, ateliere și magazine mobile, vehicule adaptate transportului utilizatorilor de fotoliu rulant, birouri mobile, puncte de comandă, foodtruck-uri, saloane mobile, vehicule de transport victime multiple și pacienți înalt contagioși, vehicule dedicate sectorului militar și descarcerării, puncte mobile de instructaj personal, beneficiarii noștri regăsindu-se printre jucătorii cheie ai principalelor domenii publice și private din România.