Firma Dennver si-a format un renume pe piata locala in cei peste 20 de ani de activitate, atat prin gama de produse comercializata, cat si prin maniera prompta si eficienta in care echipa sa specilizata vine in ajutorul clientilor. Acum ai sansa sa devii parte din povestea noastra de succes si sa beneficiezi de intreaga noastra experienta pentru a deveni un vanzator desavarsit si un excelent cunoscator al domeniului materialelor de constructii!

Postul este pentru locatia noastra din Floresti, magazinul DennverProfi (str. Avram Iancu nr.300), in cadrul depozitului deschis de materiale de constructii si accesorii termopane. Principalele atributii vor fi cele de vanzator, cele legate de gestiunea marfii fiind secundare.

Responsabilitati:

– Asigura depozitarea corecta a marfurilor;
– Verifica stocul de marfuri si intocmeste necesarul de marfa;
– Ordoneaza rafturile pe categorii si tipuri de produse;
– Adapteaza etichetele si afisele in functie de cerintele curente;
– Preia si pregateste comenzile clientilor;
– Pregateste marfa pentru distributie;
– Ajuta clientii la incarcarea marfii in autovehicul daca e cazul;
– Ofera consultanta tehnica clientilor in vederea comercializarii produselor din portofoliul firmei;

Cerinte:
– Cunostinte legate de cel putin una dintre cele 2 categorii de materiale (materiale de constructii – glet/rigips/ciment/polistiren) sau accesorii termopane (feronerie, accesorii PVC, plase de insecte etc.).
– Abilitati bune de operare pe calculator (pachetul Microsoft Office nivel mediu-avansat);
– Experienta in comert, abilitati bune de vanzare si relationare;
– Persoana flexibila si adaptabila;
– Abilitati bune de organizare;

– Conditie fizica buna;

Oferta:

– Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Tagged as: , ,

Despre Dennver Comimpex

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.