Prezentare generala

Descriere companie

Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita, de perste 20 de ani. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri.

Suntem in cautarea a cate unui consilier vanzari pentru magazinulul de pe str. Campului nr. 84-86 si cel din str. Campului nr. 69:

Iti oferim un loc de munca stabil, cu program fix, colegi sustinatori, mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera.

Daca te regasesti in echipa noastra, asteptam CV-ul tau!

Descrierea postului:

Cum arata o zi de lucru…

  • Intampini clientii cu amabilitate si dorinta de a-i ajuta;
  • Le prezinti prompt variante, le oferi informatii tehnice despre produse si le recomanzi cele mai potrivite produse pentru nevoile lor in functie de disponibilitatea in magazin;
  • Aprovizionezi rafturile corect si eficient;
  • Depozitezi si manipulezi marfa cu atentie;

Program de lucru:
– Campului 84-86: Luni-Vineri 8:00-16:00/12:00-20:00 (doua schimburi), cu doua zile de sambata lucrate pe luna (8:00-16:00);
– Campului 69: Luni-Vineri 8:00-16:00, cu doua zile de sambata lucrate pe luna (8:00-14:00);

Calitatile pe care le cautam…
– spirit de echipa si deschiderea sa inveti de la colegii tai;
– atitudine pozitiva si dorinta de a ajuta clienti care iti calca pragul magazinului;
– experienta in comert;
– reprezinta avantaj cunostintele tehnice in domeniul instalatiilor termice/sanitare;
– (pentru magazinul de pe Campului 69) reprezinta avantaj cunoasterea limbii maghiare;

Iti oferim….

  • salariu fix
  • bonuri de masa
  • asigurare individuala de sanatate
  • acces gratuit la sala de sport
  • training-uri de vanzari si produse
  • un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma cu traditie, in continua dezvoltare.

Tagged as: , ,