In peste 20 de ani de activitate firma Dennver Comimpex si-a format un renume pe piata locala, atat prin gama de produse comercializata, cat si prin maniera prompta si eficienta in care echipa sa specilizata vine in ajutorul clientilor. Acum ai sansa sa devii parte din povestea noastra de succes si sa beneficiezi de intreaga noastra experienta pentru a deveni un vanzator desavarsit si un excelent cunoscator al domeniului materialelor de constructii.

Posturile sunt pentru locatiile noastre din cartierul Manastur, pe strada Campului nr. 69 si nr. 84-86, pe 3 raioane distincte: Instalatii (sanitare/termice), Materiale de constructii si Chimicale (vopsele/lacuri/email).

Programul de munca este in doua schimburi: 8:00-16:00/12:00-20:00, cu 2 sambete lucrate pe saptamana, pentru magazinul de pe Campului 84-86. La magazinul de pe Campului nr. 69 se lucreaza intr-un singur schimb (8:00-16:00), tot cu 2 sambete pe luna.

Responsabilitati
– asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientilor;
– informarea clientilor referitor la sortimentul din magazin, cat si oferirea de informatii de specialitate; – aprovizionarea corecta a rafturilor din magazine;
– depozitarea si manipularea corespunzatoare a marfii;

Cerinte
– Experienta in comert;
– Spirit de echipa responsabilitate;
– Abilitati de comunicare, atitudine pozitiva si orientare catre client;
– Reprezinta avantaj experienta pe in comercializarea produselor specifice raioanelor: Instalatii (obiecte sanitare, centrale termice, tevi, fitinguri etc.), Materiale de constructii (gleturi, tevi, gips carton, adezivi, profile aluminiu) sau Chimicale (vopsele,lacuri,email);

Oferta :
– Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Tagged as: , ,

Despre Dennver Comimpex

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.