Cu o experienţă de 25 de ani pe piaţa materialelor de construcţii, Dennver dorește să aducă noi soluţii eficiente și inovative clienţilor săi , prin materiale și finisaje de calitate și prin formarea unor relaţii durabile, de încredere și prietenie cu partenerii săi.

Dacă vrei să te dezvolţi profesional într-un mediu de lucru plăcut, stabil, primitor și dacă integritatea, respectul reciproc și lucrul bine făcut te caracterizează, atunci locul tău este în echipa noastră!

Manager Marketing

Responsabilități:

  • Desfășoară activități specifice de marketing tradițional: promovarea imaginii companiei, branding de firmă și produs, promovarea produselor companiei, studii de piaţă si analiza concurenţei.
  • Stabilește planul și strategia de marketing a firmei și le propune conducerii.
  • Previzionează și gestionează bugetul de marketing al firmei.
  • Dezvoltarea și stabilirea politicilor promoționale şi a politicilor de fidelizare ale clienților.
  • Organizarea campaniilor de promovare a produselor noi și a celor existente în portofoliu.
  • Monitorizează activitatea concurenței, prezintă situații și rapoarte privind stadiul îndeplinirii obiectivelor de marketing stabilite.
  • Analiza nevoilor clienţilor și elaborarea strategiilor de promovare a produselor.
  • Proiectarea materialelor publicitare (anunțuri, pliante, oferte ).
  • Coordonarea activității de merchandising.
  • Coordonarea activității de întreținere a site-ului , îmbunătățirea și dezvoltarea acestuia .
  • Organizarea și coordonarea evenimentelor companiei.

Cerinte:

  • Studii superioare economice finalizate, preferabil în domeniul marketing/management.
  • Experiență pe un post similar de minim 5 ani.
  • Capacitate de analiză, planificare, organizare şi de a coordona proiecte multiple.
  • Cunoștințe relevante în domeniul marketingului online inclusiv social media.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare , initiațivă proprie.
  • Abilitatea de a lucra atât individual cât şi în echipă .
  • Cunoaşterea pachetului MS Office nivel avansat.

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant corelat cu performanțele individuale.
  • Tichete de masă.
  • Asigurare privată de sănătate.
  • Acces gratuit la sala de sport proprie.
  • Facilitarea participării la diverse traininguri și cursuri de dezvoltare profesională și personală.
  • Program de lucru flexibil de 8 ore.
  • Mediu de lucru profesionist într-un colectiv tânăr și orientat spre rezultate.

Tagged as: , ,

Despre Dennver Comimpex

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.