De peste 20 de ani compania Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri.

Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, colegi sustinatori, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra! Postul este in cadrul magazinului de pe strada Campului nr. 84-86 din Cluj-Napoca.

Cerinte:
– Studii medii;
– Cunostinte foarte bune de operare PC si experienta in folosirea pachetului Microsoft Office (in special Excel);
– Experienta intr-un program de contabilitate primara;
– Reprezinta avantaj: experienta in folosirea casei de marcat si cunoasterea programului WinMentor;
– Abilitati bune de comunicare;
– Atitudine pozitiva;

Responsabilitati :
– Intocmirea de facturi, avize, proforme;
– Intocmirea dispozitiilor de plata care insotesc formularul de retur;
– Preluarea si coordonarea transporturilor catre clienti si/sau de la furnizor;
– Oferirea de diverse informatii clientilor;

Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Tagged as: , ,

Despre Dennver Comimpex

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.