De peste 24 de ani compania Dennver ofera clientilor sai o gama variata de produse de calitate, servite cu promptitudine si amabilitate de catre o echipa bine pregatita. Succesul nostru se datoreaza respectului si angajamentului pe care il avem atat fata de clienti, cat si fata de angajatii nostri. Daca iti doresti un loc de munca stabil, cu program fix, colegi sustinatori, un mediu de lucru placut si sansa de a te dezvolta in cariera, te asteptam in echipa noastra!

Cerinte obligatorii :

– Experienta intr-o pozitia similara de minim 2 ani;

– Cunostinte foarte bune de legislatia muncii;

– Experienta anterioara in coordonarea sau efectuarea procesului de recrutare si selectie de personal;

– Experienta anterioara in procesul de salarizare (pontaje, calcul, virament salarial, declaratii);

– Experienta anterioara in sustinerea de prezentari/traininguri si/sau in evaluarea personalului;

Reprezinta avantaj :

– Limba maghiara la nivel conversational

– Permis de conducere

– Experienta cu personal in subordine

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:

– Efectuarea lunara a activitatii de remunerare a personalului firmei;

– Elaborarea si implementarea programelor de evaluare a personalului;

– Formarea si perfectionarea personalului firmei prin identificarea nevoilor de training intern si livrarea acestora;

– Elaborarea si implementarea sistemelor de motivare a personalului

– Organizarea activitatii departamenutului;

– Stransa colaborare cu toate departamentele si implicare partiala in procesele lor (suport legal/administrativ/procedural/etc);

– Oferirea de suport conducerii firmei in materie de dezvoltare;

– Contribuirea in mod direct la pastrarea unui mediu de lucru placut pentru toti angajatii firmei;

Beneficii :

– Program de 8h, flexibil;

– Tichete de masa, prime de sarbatori;

– Acces gratuit la o sala proprie de sport;

– Pachet de analize medicale gratuite la o clinica privata;

– Un loc de munca placut intr-o companie in plina dezvoltare;

Tagged as: , ,

Despre DennverProfi

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.