Prezentare generala

Permis de conducere (Categoria B);
– Atitudine de vânzări;
– Abilități excelente de negociere și comunicare;
– Gândire strategică orientată spre rezultate;
– Cunoașterea nivelului de utilizator a aplicațiilor Office (Word, Excel, Outlook);
– Abilitatea de a lucra în echipă.

DESCRIEREA JOBULUI
Ce responsabilități vei avea:
– Extinderea bazei de clienți, identificarea potențialilor clienți noi, contactarea lor și organizarea întâlnirilor personale;
– Menținerea relației cu fiecare colaborator;
– Preluarea de date din teren;
– Colaborarea cu echipa pentru a îmbunătăți strategiile de lucru;
– Colaborarea cu echipa în vederea implementării proiectelor;
– Pregătirea planurilor lunare/săptămânale;
– Vizite la clienți.

Prezintă un beneficiu:

– Experiența în domeniu.

Ce îți oferim:
– Mediu de lucru plăcut;
– Program de lucru normal;
– Zile legale libere;
– Salariu competitiv în funcție de experiență și abilități;
– Mașină, laptop și telefon;
– Posibilități de creștere a salariului.

Tagged as: , , ,

Despre RIVA CASA

“Pentru că am crescut împreună cu clienții noștri și cu stilul lor de viață în permanentă schimbare, de la 1938 încoace și pentru că ne dorim o continuă dezvoltare în arta designului interior, Riva Casa vine la Cluj cu noi concepte de amenajare, cu personal calificat și cu proiecte de înaltă calitate pentru fiecare client în parte.
Pentru a completa echipa de profesioniști avem nevoie de o persoană carismatică, dornică să interacționeze cu clienții noștri, amabilă, zâmbitorare cu prezență de spirit și inițiativă și politicoasă cu clienții săi.”