Prezentare generala

Candidatul ideal

PLACEREA de a lucra în amenajarea și întreținerea spațiilor verzi, Pavaje, curti si parcuri;

– Capacitate de efort pentru finalizarea lucrărilor în termenii stabiliți;

– Abilitatea de a lucra în echipă.

– Lucrul cu persoane necalificate;

– Cunoașterea lucrărilor necesare implementării proiectelor pentru spațiile verzi;

– Menținerea unui mediu de lucru plăcut și curat;

Descrierea jobului

– Munca de santier- constructii

– Mediu de lucru plăcut;

– Program de lucru normal;

– Mașină pentru deplasări.

Descrierea companiei

“Pentru că ne dorim o continuă dezvoltare și servicii de înaltă calitate pentru clienții noștri, Eco Garden Construct își mărește echipa cu o persoană cu experiență în amenajarea spațiilor verzi, politicoasă, amabilă, cu prezență de spirit și inițiativă.”

Tagged as: ,

Despre ECO GARDEN CONSTRUCT SRL

ECO GARDEN CONSTRUCT SRL, ACTIVEAZA IN TARA SI STRAINATATE IN CONSTRUCTIA SI AMENAJAREA SPATIILOR VERZI, TERENURILOR SPORTIVE, PARCURILOR SI GRADINILOR. EFECTUAM SERVICII DE MENTENANTA CURENTA. ACOPERIM TOATA GAMA DE SERVICII, IN CONSTRUCTII, SPATII VERZI SI INSTALATII PENTRU EXTERIOR.