Daca esti o persoana orientata catre client, proaspat absolvent sau un profesionist in dezvoltare, vezi daca profilul de mai jos ti se potriveste si aplica.

Datorita caracterului afacerii noastre va trebui sa ai o atitudine matura si pozitiva fata de produsele pe care le comercializam.
• Descrierea postului:

– Procesarea comenzilor online
– Imbunatatirea gradului de finalizare a comenzilor online (ex. corectare adrese de livrare incomplete, etc.)
– Preluarea anumitor activitati de relatii cu clientii (ex. raspunsuri standard despre disponibilitatea produselor, timpi de livrare, rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati, etc. exclusiv prin email)
– Plasarea comenzilor la furnizori pentru produse si consumabile
– Gestionarea stocului de produse si consumabile din depozit
– Ambalarea si pregatirea coletelor pentru expediere
– Mentinerea legaturii cu firma de curierat pentru rezolvarea diverselor situatii legate de colete
– Alte sarcini periodice sau ocazionale
– Pastrarea locului de munca curat si bine organizat

• Candidatul ideal:

– Bune cunostinte de utilizare a computerului (email, Excel, Word) si internetului
– Capabil sa-si admnistreze si prioritizeze sarcinile intr-un mod eficient
– Abilitati de comunicare si claritate in exprimare, mai ales in scris
– Disponibilitate de invatare, seriozitate, rapiditate in executie, atentie la detalii
– Persoana orientata catre client
– Capacitate de a lucra individual
– Experienta intr-o pozitie similara este apreciata

Program de lucru part time: 5-6 ore, cu terminarea programului la 17:30-18:00 si posibilitatea de a lucra partial de acasa.

Program de lucru full time: 8 ore, cu oarecare flexibilitate a orei de incepere (9:00-10:00) si posibilitatea de a lucra partial de acasa.