Prezentare generala

Candidatul ideal

  • Absolvent al liceului de chimie sau şcoală profesională de specialitate;
  • Responsabilitate, seriozitate și eficiență în realizarea sarcinilor de serviciu;
  • Experiența anterioară într-un mediu de producție reprezintă un avantaj.

Responsabilitati:

  • Ştampilează etichetele colective, conform specificaţiilor tehnice;
  • Etichetează ambalajele primare și remediază eventualele neconcordanţe;
  • Păstrează ordinea şi curăţenia la locul de muncă;
  • Sesizarea eventualelor pierderi sau neregularităţi şi a cauzelor acestora;
  • Realizarea normelor de producţie;  Ambalează produsele repartizate și respectă instrucțiunile de lucru;

Ce vă putem oferi noi:

  • Salariul constituit din partea fixă, tichete de masă, premii și bonusuri ocazionale (primă de vacanță, de sărbători, etc.);
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie cu tradiție, aflată într-o puternică expansiune. Mediu de lucru profesionist.

Tagged as: ,

Despre Farmec

Istoria modernă a companiei începe în 1967, când FARMEC devine primul producător de creme şi emulsii Gerovital H3 prof. Dr. Ana Aslan din România. Astăzi, FARMEC produce peste 400 de produse cosmetice, care acoperă o gamă largă de utilizare. Activitatea FARMEC are o largă recunoaştere, atât în România, cât şi în lume, produsele companiei (produse cosmetice, detergenti si produse de curatenie) fiind exportate în ţări din Europa, Asia şi America de Nord. Vă invităm să ne vizitați pe: www.farmec.ro