Prezentare generala

Locaţia: Secția de producție Cosmetice

Responsabilități:

  • Participarea la recepţia materiilor prime şi ambalajelor de la magaziile;
  • Încărcarea și descărcarea necesarul zilnic de ambalaje și materii prime;
  • Pregătirea/înfolierea produsele finite pentru a fi predate depozitului de produse finite: încarcarea produsele pe paleţi, pe şarje, în funcţie de data fabricaţiei şi asigurarea numărarea lor exactă;
  • Predarea, la sfârșitul shimbului, a ambalajelor și semifabricatelor neambalate;
  • Sesizarea maistrul referitor la orice neregularitate intervenită în cursul activităţii (nepreluarea produselor de către depozit, lipsa paleţilor, defectarea cărucioarelor de transport sau a liftului, etc.).

Cerinţe:

  • Studii medii;
  • Cel puţin 2 ani experienţă pe un post similar.

Ce vă putem oferi noi:

  • Pachet salarial constituit din partea fixă, spor de vechime, bonuri de masă, premii ocazionale ((primă de vacanță, de sărbători, etc.) ;
  • Oportunitate de a lucra într-o companie cu tradiție, aflată într-o puternică expansiune.

Dacă ești interest/ă, te rugăm să ne trimiți CV-ul, la următoarea adresă de e-mail: resurse_umane@farmec.ro Pentru informaţii suplimentare: tel. 0372.647.254

Tagged as: ,

Despre Farmec SA

Istoria modernă a companiei începe în 1967, când FARMEC devine primul producător de creme şi emulsii Gerovital H3 prof. Dr. Ana Aslan din România. Astăzi, FARMEC produce peste 400 de produse cosmetice, care acoperă o gamă largă de utilizare. Activitatea FARMEC are o largă recunoaştere, atât în România, cât şi în lume, produsele companiei (produse cosmetice, detergenti si produse de curatenie) fiind exportate în ţări din Europa, Asia şi America de Nord. Vă invităm să ne vizitați pe: www.farmec.ro