Prezentare generala

Candidatul Ideal

Experienta dе minimum 2 ani in marketing online: Facebook, Instagram, Linkedin si YouTube;
Excelente abilitati dе comunicare verbal si in scris, si dе a compune texte creative si usor dе inteles;
Cunostinte Google Ads, Facebook Ads
Cunoștințe editare foto/video,
Orientare către business
Gândire strategica (de termen lung, imagine de ansamblu)
Perseverenta si flexibilitate

Descrierea jobului

Definirea obiectivelor de marketing împreuna cu echipa comerciala, urmărirea acestora
Propui,planifici si implementezi actiuni de marketing digital acoperind Facebook, Instagram, Youtube, Google, LinkedIn; MailChimp,Blog
Gestionezi paginile de Facebook si Instagram;
Pregatesti planul de postari si urmaresti atingerea obiectivelor de reach, engagement si interactiuni
Campanii de Google Ads, Facebook Ads si e-mail marketing
Urmărirea rezultatelor comerciale si adaptarea acțiunilor de marketing pentru susținerea obiectivelor comerciale;
Inițierea si organizarea de evenimente pentru promovarea imaginii companiei (târguri si expoziții, semănării prezentare produs, organizare cursuri practice)
Monitorizarea permanenta a pieței si a competiției (strategii de promovare), pentru a urmări tendințele pieței, pentru a înțelege posibilul impact al unor decizii de business si pentru a propune acțiuni ce țin cont de posibilele evoluții ale contextului in care activează compania;

Beneficii:

Posibilitate reala de dezvoltare
Vei avea șansa ca, făcând parte din echipa de top management, sa iți pui in aplicare ideile si cunoștințele si sa ai un impact direct in dezvoltarea business-ului
Recompensare financiara pe măsura realizărilor tale
Un mediu de lucru orientat spre rezultat si performanta

Tagged as: ,

Despre GRILL EXPERT

Descrierea companiei Cu o experienta de peste 12 ani Grill Expert - Grill Expert Academy - Weber World , importator si distribuitor de gratare de gradina si horeca. Succesul pe plan profesional presupune pregatire, disciplina si multa munca. Daca nu esti speriat de aceste lucruri , indeplinesti cerintele de mai jos si crezi ca faci la un nivel avansat ceea ce apare in descrierea postului, te rugam sa aplici CV-ul tau pentru acest post. Te asteptam in echipa noastra!