Daca te consideri o persoana optimista, orientata spre solutii si rezultate, ambitioasa si iti place sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica, abia asteptam sa te cunoastem! Trimite-ne CV-ul tau!

Calitati necesare performantei pe post:

  • Abilitati foarte bune de relationare cu diverse categorii de persoane, comunicare, negociere
  • Atitudine responsabila, consecventa, optimista, ambitioasa
  • Capacitatea de a te mobiliza in conditii de presiune
  • Disponibilitate de a lucra atat pe teren cat si la birou
  • Permis de conducere cat. B
  • Tinuta şi aspect profesional ingrijit
  • Cunostinte de operare pe calculator si engleza la nivel converational
  • Nivelul studiilor nu este esential

Responsabilitatile postului:

  • Prospectarea pietei imobiliare
  • Identificarea si implementarea celor mai bune solutii pentru client
  • Intermedierea tranzactiilor imobiliare
  • Promovarea ofertelor prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie
  • Vizionarea ofertelor imobiliare
  • Actualizarea permanenta a bazei de date alocata

Oferta noastra:

  • Salariu Fix
  • Comisioane atractive
  • Masina de serviciu
  • Training de specialitate si acreditare in domeniul imobiliar
  • Laptop si telefon mobil
  • Sansa de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica

Tagged as: ,

Despre Homeward Imobiliare

Descrierea companiei:
Brandul Homeward, asociat firmei Ihome expertise SRL, își propune revitalizarea pieței imobiliare din Cluj-Napoca prin profesionalismul și încrederea acordată cliențior. Homeward nu este doar o agenție imobiliară. La fel ca și numele pe care ne propunem să îl ducem cât mai departe, reprezintă calea spre un cămin unde agenții noștri cu experiența vă sunt alături pe tot parcursul identificării locuinței la care clientul visează, oferind în permanență atenție, sprijin, profesionalism și, bineînțeles, comunicare eficientă ce îmbină seriozitate și carismă.