Colegul nostru electrician este responsabil de montarea, instalarea si depanarea electrica a liniilor automatizate de productie fabricate de InnoRobotics.

Responsabilitati:

– montarea panourilor electrice conform schemei de montaj primite de la inginer

– montarea cablurilor si a conectorilor pe ansamblurile mecanice, electrice si electronice ce constituie celula automatizata (linia de roboti si sisteme de deservire a lor)

– efectuarea instalarii electrice a celulelor automatizate la client

– uneori, activitati de interventie sau mentenanta electrica la celulele automatizate aflate deja la client

Criterii de selectie:

– studii medii sau calificare in domeniul electric

– cunostinte de executare, urmarire a unei scheme electrice

– experienta de minim 1 an in domeniul instalatiilor electrice de orice tip

Oferim:

– un mediu de lucru foarte placut, cu colegi tineri, prietenosi; conditii de munca foarte bune, salar bun, bonuri de masa, asigurare medicala privata

Tagged as: , ,

Despre Inno Robotics

InnoRobotics este o companie privata, romaneasca, care produce celule automatizate de productie (linii de productie cu roboti industriali si diverse sisteme de deservire a lor) pentru clienti din Romania si nu numai. Isi propune sa ofere produse si servicii la nivel calitativ ridicat alaturi de o echipa motivata, care sa-si puna in valoare potentialul in cele mai bune conditii de lucru.

Selectie gestionata de Azaleea Business HR