Prezentare generala

Candidatul ideal
– Experienta anterioara in posture de Back Office/ Secretariat (constituie avantaj);
– Cunostinte avansate de operare PC (Excel – avansat, Word);
– Abilitati de gandire analitica, de comunicare, de organizare;
– Abilitati multitasking;
– Atitudine pozitiva si orientate catre client;
– Disponibilitatea de a invata lucruri noi.

Descrierea jobului
– Raspunde de activarea serviciilor pentru clientii companiei;
– Raspunde de verificarea actelor necesare pentru activarea de servicii pentru clientii companiei;
– Se asigura ca timpul de raspuns pentru email-urile receptionate pe adresa de email a serviciului Back Office este respectat;
– Asigura fluxul informatiilor vehiculate inspre/dinspre forta de vanzari a companiei si echipele de implementare (contracte, acte aditionale, alte situatii tehnice);
– Culege informatii de la toti cei implicati in procesul de vanzare pana la implementarea serviciilor;
– Asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor si statusului proceselor cu acuratete, prin diferite programe;
– Elaboreaza documente si situatii, proceseaza si arhiveaza documente;
– Se informeaza continuu cu privire la caracteristicile tehnice ale solutiilor si produselor implementate sau in curs de implementare;
– Realizeaza diferite situatii, statistici si rapoarte.

Beneficii:
– Mediu de lucru placut, alaturi de o echipa implicata;
– Posibilitatea de a acumula noi cunostinte in domeniu ICT;
– Laptop.

Tagged as:

Despre Inspire HR

Inspire Human Resources www.inspirehr.ro tel/fax: 0264597070 mobil: 0760786023