Prezentare generala

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie romaneasca, infiintata in anul 1999, specializata in fabricarea de mobilier pentru birouri, spatii comerciale, magazine, hoteluri avand sediul central si hala de productie in Str. Calea Baciului nr. 47, Cluj-Napoca. De asemenea, compania are 2 showroom-uri in Polus (Cluj-Napoca) si in Bucuresti. Pentru mai multe detalii va rugam sa vizitati site-ul oficial al companiei: http://www.eurostar.ro .

Candidatul ideal

– Cunostinte de nivel mediu al limbii italiene si engleze;

– Cunostinte de operare pe calculator;

– Capacitate de negociere si persuasiune;

– Abilitati organizatorice si atentie la detalii;

– Capacitatea de a-si prioritiza task-urile proprii;

– Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa;

– Adopta un compartament profesional in relatia cu furnizorii, colegii si clientii companiei;

Responsabilitati:

  • Mentine legatura cu furnizorii din Italia in vederea asigurarii procesului de achizitii;
  • Mentine o buna relatie cu actualii furnizori sau identifica potentiali furnizori noi;
  • Negociaza contractele de achizitie in conformitate cu planul intern de investitii al companiei;
  • Analizeaza ofertele si negociaza preturile pentru anumite produse cu furnizorii din Italia;
  • Analizarea si interpretarea prevederilor contractelor comerciale;
  • Elaboreaza rapoarte periodice de activitate;
  • Propune si dezvolta solutii alternative;
  • Ofera suport managementului companiei, desfasurand anumite activitati administrative;

Trimiteti CV la natalia.colnic@inspirehr.ro sau sunati la 0760786023 pentru a programa un interviu.

Despre Inspire Human Resources

Inspire Human Resources www.inspirehr.ro tel/fax: 0264597070 mobil: 0760786023