Instal Expert cauta colegi pentru dezvoltare echipe de curatare pentru instalatii de aer conditionat, instalatii sanitare si statii de epurare a apei.

Cerinte:

– Studii medii tehnice – avantaj;

– Persoane harnice, responsabile si dornice sa invete o meserie;

– Pasiune pentru domeniul tehnic;

– Disponibilitate la deplasari;

– Capacitate de a relationa cu clientii;

– Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:

– Suport colegilor tehnicieni;

– Curatarea filtrelor si a prefiltrelor si tratarea lor cu solutii antibacteriene;

– Curatarea tuburilor vaporizatorului si tratarea cu substante antibacteriene;

– Curatarea aripioarelor ventilatorului;

– Curatarea instalatiilor sanitare;

– Program de munca de L – V;

Se ofera:

– Program de munca flexibil;

– Posibilitatea de a invata o meserie mereu de actualitate;

– Avansare pe postul de Tehnician Service.

Descrierea companiei:

Instal Expert SRL proiecteaza si executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme de distributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie. Asiguram asistenta tehnica de specialitate, service si mentenanta pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamentele frigorifice, echipamente fast-food, avand echipe de interventie in Cluj–Napoca, Oradea, Timisoara, Lugoj, Craiova, Bucuresti, Brasov, Ramnicu- Valcea, Bacau, Iasi si Constanta.

Despre Instal Expert

Suntem o companie ce proiecteaza si executa instalatii pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale. In plus, noi oferim servicii de mentenanta si service in domeniul instalatiilor de orice tip (instalatii de climatizare si ventilatie, de incalzire centrala, de stingere si prevenire incendiu, sanitare, de gaze naturale precum si instalatii electrice). Deținem atestate pentru proiectarea și executarea rețelelor și instalațiilor electrice, autorizații pentru proiectarea și execuția sistemelor de distribuție și a instalațiilor de utilizare a gazelor naturale precum și autorizații pentru montare/ instalare, punere în funcțiune, service și reparare, verificări tehnice periodice și autorizarea funcționarii pentru aparate consumatoare de combustibili gazoși. www.instal-expert.ro