Prezentare generala

Descrierea postului:

– Primește, distribuie și expediază corespondența către clienții și departamentele din interiorul companiei, conform procedurilor;
– Răspunde la telefon și oferă informații, în funcție de situații;
– Primește reclamațiile și sugestiile scrise sau verbale din partea clienților și chiriașilor, comunicându-le ulterior departamentului abilitat în vederea soluționării;
– Coordonează lucrările speciale de întreținere, anunțând chiriașii despre data la care acestea sunt programate;
– Contactează chiriașii pentru anunțarea vizitelor;
– Primirea facturilor emise și distribuirea acestora către chiriași.

Cerințe:

– Cunoașterea limbii engleze la nivelul mediu (vorbit, corespondență de afaceri);
– Operare MS Office (Word, Excel);
– Prezență fizică placută și discurs professional;
– Capacitate de organizare și prioritizare;
– Inițiativă și atitudine pozitivă;
– Flexibilitate, discreție și loialitate.

Se oferă:

– Pachet salarial motivant;
– Condiții de muncă deosebite, într-un mediu dinamic, stimulativ și motivant;
– Posibilitatea integrării într-o echipă tânără, caracterizată prin performanță și succese dovedite.

Tagged as: , ,