Prezentare generala

IULIUS MALL CLUJ angajeaza ELECTRICIAN

Descrierea postului:

  • respectarea programului de supraveghere a instalaţiilor din dotare, conform unui grafic stabilit;
  • realizarea mentenanţei preventive asupra tuturor elementelor de instalaţii electrice din gestiune (grupuri electrogene, surse UPS, circuite, tablouri, aparataj, corpuri de iluminat etc.);
  • realizarea mentenanţei corective asupra tuturor elementelor de instalaţii electrice din gestiune (grupuri electrogene, surse UPS, circuite, tablouri electrice, baterii de compensare, şine de curent, aparataj, corpuri de iluminat etc.);
  • rezolvarea operativă a comenzilor de lucrări venite din sistem;
  • executarea oricăror lucrări de instalaţii electrice necesare societăţii;
  • sesizarea, preluarea, rezolvarea şi/sau raportarea, conform competenţei, a oricărei anomalii pe linie electrică.

Cerinţe:

  • studii profesionale de specialitate;
  • cunoştinţe temeinice de specialitate;
  • autorizaţia ANRE constituie un avantaj;
  • apt pentru lucrul la înălţime.

 Se oferă:

  • pachet salarial motivant;
  • condiţii de muncă deosebite, într-un mediu dinamic şi stimulativ;

Daca nu aveti CV, Click  AICI

Tagged as: ,