Prezentare generala

Cerinte:

– cunostinte operare calculator;

– cunostinte si abilitati tehnice ;

– cunostinte legate de activitatea de achizitii;

– bune abilitati de ascultare, negociere, comunicare si relationare (esentiale in relatia cu furnizorii) ;

– deprinderi de comunicare verbala si scrisa;

– atitudine pro-activa;

– permis de conducere.

Responsabilitati :

– asigura functionalitatea si buna administrare a infrastructurii firmei, delegand si participand la rezolvarea problemelor tehnice;

– mentine, repara si reconditioneaza locatiile si echipamentele firmei;

– administreaza parcul auto al firmei-reparatii, autorizatii, avize, documentatie;

– manageriaza proiectele administrative ale firmei (renovari, reparatii, ahizitii);

– tine legatura cu furnizorii de servicii si produse administrative;

– urmareste starea mijloacelor fixe si opereaza in ERP interventiile de mentenanta si reparatii.

Beneficii:

– avantajul de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;

– posibilitatea de a avansa in cariera ;

– pachet salarial motivant;

– masa de pranz asigurata.

Tagged as: ,

Despre Lunch Box

Brandul Lunchbox a luat naștere în 2007, odată cu înființarea primului punct de lucru al firmei Exclusiv Catering în afara sediului central, la momentul în care orașul Cluj-Napoca începea să se familiarizeze conceptului de mall.

Rețeaua Lunchbox este formată din trei restaurante self-service: Lunchbox Iulius Mall, Lunchbox VIVO! – situate în cele două centre comerciale Iulius, respectiv VIVO! (fost Polus Center) – și Lunchbox Mărăști, proaspăt redeschis, cu un meniu diversificat care include, pe lângă cunoscutele preparate ca la mama acasă, varietăți de pizza, paste și burgers.