Pentru colaboratorul nostru, Netrom Comunicatii SRL, angajam Reprezentant Back Office (servicii Telekom).

Candidatul ideal:

–          Experienta anterioara in posture de Back Office/ Secretariat (constituie avantaj);

–          Cunostinte avansate de operare PC (Excel – avansat, Word);

–          Abilitati de gandire analitica, de comunicare, de organizare;

–          Abilitati multitasking;

–          Atitudine pozitiva si orientate catre client;

–          Disponibilitatea de a invata lucruri noi.

Responsabilitati:

–          Raspunde de activarea serviciilor pentru clientii companiei;

–          Raspunde de verificarea actelor necesare pentru activarea de servicii pentru clientii companiei;

–          Se asigura ca timpul de raspuns pentru email-urile receptionate pe adresa de email a serviciului Back Office este respectat;

–          Asigura fluxul informatiilor vehiculate inspre/dinspre forta de vanzari a companiei si echipele de implementare (contracte, acte aditionale, alte situatii tehnice);

–          Culege informatii de la toti cei implicati in procesul de vanzare pana la implementarea serviciilor;

–          Asigurarea transmiterii/receptionarii documentelor si statusului proceselor cu acuratete, prin diferite programe;

–          Elaboreaza documente si situatii, proceseaza si arhiveaza documente;

–          Se informeaza continuu cu privire la caracteristicile tehnice ale solutiilor si produselor implementate sau in curs de implementare.

–          Realizeaza diferite situatii, statistici si rapoarte.

Oferta:

–          Mediu de lucru placut, alaturi de o echipa implicata;

–          Posibilitatea de a acumula noi cunostinte in domeniu ICT;

–          Laptop.

NETROM COMUNICATII acumuleaza expertiza in domeniile IT si TELECOMUNICATII incepand cu anul 2003.
Debutand cu anul infiintarii si pana in prezent, echipa Netrom Comunicatii a furnizat consultanta si servicii in sfera IT&C catre clienti din mediile institutional si de afaceri, cu un deziderat constant: acela de a aduce in piata solutii inovative in IT si telecomunicatii care sa ajute clientii firmei in optimizarea activitatilor derulate.
Prin implicare, proactivitate si transparenta, am reusit sa incheiem parteneriate de anduranta cu companii reprezentative si institutii, la nivel national.Stabilitatea echipei si relatiile bazate pe etica si profesionalism, cu cei cu care colaboram, ne-au permis acumularea unui portofoliu impresionant de clienti, fapt care a determinat o crestere continua, atat a numarului de angajati, cat si a cifrei de afaceri a companiei.
Pentru ca cei din echipa noastra sa performeze optim, am creat conditii de lucru moderne, cu dotari tehnice si logistice fara compromis. Atmosfera de lucru este frumoasa, antrenanta si cu nenumarate provocari care stimuleaza creativitatea si initiativa personala sau de grup.

Tagged as:

Despre Netrom Comunicatii SRL (partener business Telekom Romania) & Inspire HR

Inspire Human Resources

www.inspirehr.ro

tel/fax: 0264597070