Suntem in cautarea unui tehnician turnuri pentru echipamente telecom / instalare retele mobile specializat, pentru a lucra in Finlanda

Responsabilitati: constructia si instalarea statiilor de telecomunicatii si radiocomunicatii, montarea si instalarea echipamentelor pe turnuri, baze si acoperisuri de cladiri

Program de lucru: 4 saptamani de munca in Finlanda, urmare de 8 zile libere acasa in Romania sau adaptarea unui alt program potrivit angajatului

Cazarea si masa in Finlanda sunt asigurate de angajator.

Munca incepe imediat.

Salariu este conform competentei.

Cerinte:

– Cazier judiciar fara antecedente, pentru a trece controlul politiei din Finlanda.

– Cunostinte de limba engleza sau rusa pentru a putea comunica cu colegii.

– Experienta in munca cu turnuri telecom, retele mobile si instalari de statii de telecomunicatii. Experienta in configurarea echipamentelor Nokia constituie avantaj.

– starea foarte buna de sanatate, care sa permita desfasurarea muncii pana la 120 m inaltime, frecvent

Oferim:

– mediu de lucru pacut, alaturi de colegi profesionisti

– oportunitati de cariera

– job full-time

– oportunitati de dezvoltare profesionala si personala

– conditii moderne de lucru

– salar competitiv, in concordanta cu nivelul de competenta

Specificicatiile postului:

Locatie: Finlanda

Tipul contractului: full-time

Tagged as: , ,