Prezentare generala

Cautam pentru magazinul AMBIENT, operator facturare!

CANDIDATUL IDEAL:

  • Studii medii/ superioare economice;
  • Bune cunostinte de operare PC;
  • Cunostinte de contabilitate primara;
  • Experienta in utilizarea de programe de facturare / gestiune;
  • Experienta in operari contabile de contabilitate primara;
  • Bune abilitati de relationare, comunicare si lucru in echipa.

RESPONSABILITATI:

  • Inregistrarea facturilor si a avizelor in sistemul informatic intern;
  • Inregistrarea facturilor de discount;
  • Emiterea facturilor si avizelor de marfa pe baza formularelor de comanda;
  • Verificarea comenzilor de aprovizionare lansate, precum si a marfurilor de pe facturile furnizorilor;
  • Participarea la programarea si coordonarea livrarii marfurilor catre clienti.

BENEFICII:

1.Pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa;
2. Zile suplimentare la concediul de odihnă în functie de vechime;
3. Posibilitea de a achizitiona produsele si serviciile companiei la preturi preferentiale;
4. Diverse bonusuri ocazionale;
5. Traininguri interne, mediu de lucru placut;
6. Posibilitatea de a avansa in cariera.

Aplica aici sau suna la 0770 937 736 pentru mai multe informatii!

Tagged as: , ,