Pro iDeal Jobs angajeaza  SEF SECTIE VOPSITORIE pentru clientul sau, companie cu capital olandez, localizata in Jucu, jud. Cluj!

Cerinte:

-Atestat profesional in domeniul vopsitoriei sau experienta anterioara in vopsire si in domeniul sablarii

-Experienta in management

-Cunoasterea tehnicilor de productivitate actuale

-Experienta sau certificarea anterioara in folosirea stivuitorului

-Experienta sau certificarea anterioara in folosirea macaralei

-Cunostinte de limba engleza avansat

Responsabilitati si sarcini:

-Folosirea dispozitivelor de masurare generale si a uneltelor de fabricare a pieselor spiralate pentru nisip si vopsire a componentelor atasate

-Sablarea si vopsirea prin pulverizare a cadrelor spiralate si atasamentelor

-Asigurarea ca masinile sunt manipulate la un nivel eficient

-Competenta in procesul de inspectie

-Participa la instruirea si indrumarea noilor angajati

-Participa activ la imbunatatirea continua a produselor si proceselor

-Supervizeaza membrii echipei de vopsire -Se asigura ca toate materialele necesare pentru realizarea activitatilor de vopsire sunt in stoc

-Respectarea standardelor de calitate stabilite de organizatie

-Mentinerea zonei de lucru curata si intretine echipamentul

Beneficii:

-Salariu peste medie, negociabil in functie de experienta

-Tichete de masa de 15 lei

-Bonusuri de Craciun si Paste

-Transport asigurat sau decont transport

– Posibilitatea de a efectua ore suplimentare platite dublu

Programul de lucru: -LUNI – VINERI de la 07:00 – 16:00