Prezentare generala

Candidatul ideal

Persona comunicativa, atenta la detalii, meticuloasa;

Persoana independenta, responsabila, deschisa sa invete lucruri noi;

Absolvent studii medii;

Disponibilitate de a lucra in 3 schimburi (tura dimineata, dupa-masa si noapte)

La tura noapte maxim 2 saptamani pe luna sau 1 saptamana (depinde zilele lunii in curs)

La tura noapte se oferta spor 30% pentru orele de noapte.

Descrierea jobului

Opereaza echipamentele de productie in conformitate cu instructiunea primita de la seful de echipa;

Pregatirea materialelor conform comenzii de productie , incarcarea masinii si derularea procesului de productie;

Efectueaza activitatile desemnate de seful de echipa, asigurandu-se ca produsele sunt conforme calitativ;

Pastreaza echipamentele in stare buna de functionare;

Beneficii:

Salariu competitiv+plus bonusuri

Tichete de masa

Transport asigurat de companie pe raza orasul Cluj-Napoca si localitati limitrofe.

Mediu de lucru nestresant

Echipa tanara

Tagged as: , ,

Despre Relats East Europe

Descrierea companiei Relats este o companie multinațională de familie catalană cu sediul central în apropiere de Barcelona, care proiectează și produce o gamă de produse cu sisteme de substrat textil pentru motoare, frâne, cabluri push pull, furtunuri din cauciuc și metal, printre multe altele. Cu o prezență pe patru continente în șase fabrici (în Catalonia, China, Mexic, Maroc, Vietnam și România). Grupul Relats lucrează cu companii care furnizează principalele componente ale mărcilor globale din industria auto, industria aerospațială, feroviară, sectorul electricității, aparatele electrice și energia regenerabilă.