Prezentare generala

Cerinte:

  • studii medii
  • permis de conducere categ. B
  • abilitati de comunicare, seriozitate, punctualitate, implicare, lucru in echipa, responsabilitate, atentie la detalii.
  • disponibilitate la deplasari

Responsabilitati:

  • organizarea marfurilor pe sortimente, categorii si tipuri de materiale.
  • evidenta marfurilor care intra si ies din depozit.
  • pregatirea si livrarea materialelor pe santiere, pe baza necesarului.
  • transport, incarcare, descarcare, manipulare marfuri cu ocazia ridicarii de la furnizori/curierat, la depozitul firmei, pe santiere si/sau la sediul clientului.
  • livrarea marfurilor catre clienti, pe baza comenzilor.
  • intretinerea si organizarea spatiilor de depozitare pentru materiale, de la sediul firmei.

Beneficii:

  • salariu de baza NET, cuprins intre 2500 – 3200 lei (negociabil la interviu, in functie de experienta)
  • tichete de masa : 20 lei/zi lucratoare
  • diuna  si spor suplimentar (in cazul deplasarilor)
  • prime de Craciun si Paste
  • avantajul unui contract pe perioada nedeterminata
  • alte prime/bonusuri in functie de realizari.

Tagged as: , ,

Despre S.C CLIMAVENT CONSTRUCT S.R.L

Societatea CLIMAVENT CONSTRUCT S.R.L din Cluj-Napoca furnizeaza si instaleaza sisteme de aer conditionat, climatizare si ventilatie pentru spatii comerciale si industriale.