Ești tânăr, dinamic și cu inițiativă? Dorești să te dezvolți în cadrul unei echipe profesioniste? Ai dori să lucrezi într-un mediu de lucru plăcut și motivant? Dacă da, descoperă toate posturile disponibile în cadrul Saint Line și aplică acum!

Cerinte:

– adaptare usoara si rapida in mediul de lucru

– buna intelegere a sarcinilor de lucru

– atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, insistenta

– cunostinte PC.

Responsabilitati:

– promovarea imaginii companiei prin diferite canale

– mentinerea legaturii cu clientii companiei

– oferire suport clientilor.

Beneficii:

– salariu motivant, mediu placut, dinamic, motivant, cu provocări profesionale, posibilitatea de dezvoltare personala si profesionala

Tagged as: , ,

Despre SAINT LINE SRL

Descrierea companiei: Misiunea firmei SAINT LINE SRL este de a sprijini mediul de afaceri, de a crea locuri de muncă și de a crește economia românească prin studiul și segmentarea pieței oferind soluții, promovare și consultanță persoanelor fizice, persoanelor juridice și instituțiilor care doresc să aibă acces facil la clienți!