Acest post a fost ocupat

Prezentare generala

Cerinte :
– Studii medii;
– Cunostinte foarte bune de operare PC si experienta in folosirea Microsoft Excel;
– Experienta intr-un program de contabilitate primara;
– Cunoasterea programului WinMentor reprezinta un avantaj;
– Abilitati foarte bune de comunicare;
– Atitudine pozitiva;

Responsabilitati :
– Intocmirea de facturi, avize, proforme;
– Intocmirea dispozitiilor de plata care insotesc formularul de retur;
– Preluarea si coordonarea transporturilor catre clienti si/sau de la furnizor;
– Oferirea de diverse informatii clientilor;

Oferta :
– Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, un mediu de lucru placut la un loc de munca stabil intr-o firma in continua dezvoltare.

Tagged as: , ,

Despre SC Dennver Comimpex SRL

Compania Dennver Comimpex comercializeaza o gama larga de materiale de constructii, obiecte sanitare, faianta si gresie, instalatii sanitare si termice, vopsele, lacuri, adezivi, instalatii electrice, feronerie, unelte si scule.