Firma din localitatea Cluj Napoca, cu profilul instalatii in constructii si proiectare, angajeaza pentru Cluj Napoca, ingineri proiectanti. Studii superioare tehnice (Instalatii in Constructii); experienta ca inginer in proiectarea sistemelor HVAC de minim 3 ani. Cunostinte avansate desen tehnic, operare PC (Word, Excel,in Autocad) Cunoasterea obligatorie in dimensionarea instalatiilor de incalzire,racire si centrale termice.

• Cunostinte lb.straine (Engleza – nivel mediu)                                                                                                                                • Atentie la detalii, spirit de initiativa                                                                                                                                              • Abilitati de comunicare                                                                                                                                                                      • persoana organizata, capabila de a respecta termene limita                                                                                                      • Capacitate de analiza si sinteza.

Atributii /Responsabilități:                                                                                                                                                                  •Intocmeste proiecte de instalatii la toate fazele de proiectare (SF, DTAC, DTh, DE, AS BUILT).                                      •Centralizeaza documentatia necesara avizarii/verificarii proiectelor                                                                                         •Verifica impreuna cu Project Managerii integrabilitatea in practica a proiectelor

Beneficii: – se ofera un mediu de lucru in cadrul unei echipe tinere.                                                                                                            – oportunitatea contributiei in proiecte de anvergura.                                                                                                                   – salariu motivant si plata orelor suplimentare.