Prezentare generala

Cerinţe:

–  experienţă de min. 1 an;

–  pasiune pentru bucătărie;

–  capacitatea de a-şi organiza timpul şi locul de muncă.

Responsabilităţi:

–  pregătirea şi preparea meniurilor pentru ziua respectivă respectând întocmai reţetele existente şi indicaţiile bucătarului şef;

Beneficiile oferite:

–      masa de prânz asigurată;

–      posibilitatea de a avansa în carieră.

Program 9 ore/zi cu pauza de masa, de luni pana vineri.

Tagged as: ,

Despre SC Lunch Box SRL

Brandul Lunchbox a luat naștere în 2007, o dată cu înființarea primului punct de lucru al firmei Exclusiv Catering în afara sediului central, la momentul în care orașul Cluj-Napoca începea să se familiarizeze conceptului de mall. Rețeaua Lunchbox este formată din trei restaurante self-service: Luncbox Iulius Mall, Lunchbox VIVO, situate în cele două centre comerciale Iulius, respectiv VIVO (fost Polus Center) si Lunchbox Mărăști proaspăt redeschis, cu un meniu diversificat care include, pe lângă cunoscutele preparate ca la mama acasă, varietăți de pizza, paste și burgers.