Prezentare generala

Cine suntem?

XPG Group isi desfasoara activitatea in Romania din 2005 ca specialist in proiectarea, executia, mentenanta si interventia de urgenta in domeniul echipamentelor de comunicatii (internet, Volp, date). Suntem experti in a derula de la A la Z identificarea solutiei si implementarea ei in constructii de retele cu cabluri de cupru si fibra optica, piloni GSM, instalare de echipamente civile si industriale, confirgurare si instalare echipamente. Din respect pentru cee ace facem si pentru clinetii nostril am parcurs cu success certificarile ISO 9001 si ISO 14001, iar in domeniul sigurantei si securitatii in munca – OHSAS 1800

Ce ne dorim?

Echipa noastra cauta un Coordonator lucrari telecomunicatii

Descriere post:

– monitorizarea desfasurarilor de lucrari de telecomunicatii

– urmarirea respectarii proiectului, calitatii executiei, termenelor de executie

– urmarirea respectarii reglementarilor de siguranta a muncii

– oferirea de suport tehnic membrilor echipei coordonate

Pentru a fi performant in acest job veti avea nevoie de experienta prealabila in aceasta arie, disponibilitate pentru deplasari, permis de conducere categoria B

Ce oferim?

O colaborare pe termen lung, intr-o companie cu perspective, oportunitati de invatare continua si apreciere financiara.

Daca va regasiti in acest loc de munca, asteptam CV-ul dumneavoastra ca sa putem aprofunda cunoasterea reciproca intr-un interviu.

Tagged as: , ,