Daca iti place sa vorbesti cu cei din jur, esti curioasa, inveti repede, ai un limbaj ingrijit si esti organizata- atunci, cu siguranta, esti potrivita pentru acest post. Abilitatile tale de comunicare si felul in care ajuti clientii prin telefon, mail sau chat-ul Facebook sunt esentiale pentru reputatia magazinului nostru online, www.tiparo.ro. De aceea insistam sa aplice la acest job doar persoane care au abilitati de comunicare si relationare cu clientii, o atitudine pozitiva si cunostinte bune de operare PC.

Ce responsabilitati presupune acest post?

– Consilierea clientilor cu privire la produsele si serviciile companiei;

– Oferirea suportului necesar clientilor;

– Preluarea apelurilor telefonice; mail-urilor si a mesajelor de pe chat-ul de Facebook – intocmirea unor oferte personalizate de pret

– mentinerea legaturii cu unii furnizori

– intocmirea facturilor si a documentelor de incasare

Obiectivele postului:

– raspuns rapid la solicitarile de oferte

– solutionarea rapida a problemelor legate de comenzi

– operare rapida a produselor si ofertelor pe site

Abilitati necesare:

– experienta in relatia cu clientii minim 1 an,

-fluenta in vorbire si corectitudine gramaticala

– cunostinte de operare PC: excel, word, navigare pe internet

– cunostinte de operare facturi si registru de casa

– avantaj: cunoasterea platformei WordPress

Tagged as: , ,

Despre Tiparo.ro

Magazinul on-line www.tiparo.ro are sediul in Cluj, pe str. Horea, nr 22. Realizam produse personalizate,la comanda. Suntem prompti si prietenosi cu clientii nostri si le oferim acele tricouri personalizate, stickere de perete, fototapete sau proiecte de decor pe care si le doresc si nu le gasesc in magazinele clasice. La sediul nostru avem un departament de design, unul de productie si unul de relatii clienti. Asteptam cu nerabdare sa cunoastem colegul/ colega care va completa echipa.