Prezentare generala

Candidatul ideal:

– Absolventi de facultate/cursuri specializate/scoala sanitara de asistent medical

– Diploma de asistent/a medical/a

– Experienta in domeniu minim 6 luni

– Seriozitate

– Cunoaşte complexitatea activităţii şi tehnicilor speciale de îngrijire ale pacientului în funcţie de necesităţi

– Recunoaşte gradul de autonomie în cadrul responsabilităţilor profesionale

– Cunoaşte manevrele medicale şi de colaborare medic – asistent medical

– Constituie un plus experienta in domeniul Gastroenterologie

Beneficii:

-Oferta salariala atractiva

-Training –uri de specialitate

Descrierea jobului:

– Relaţionare directă cu pacienţii

– Program de lucru: 8 ore/ zi, in 2 schimburi, de Luni pana Vineri

– Certificat de membru O.A.M.G.M.A.M.R. – avizat anual si Asigurare malpraxis valabile

– Alte activitati specifice postului

– Posibilitatea de a lucra intr-o echipa de medici profesionisti, intr-o clinica de renume.

Tagged as: , , ,

Despre TVM MED SERV S.R.L

Centrul Medical de Gastroenterologie, Hepatologie si Endoscopie Digestiva si-a deschis portile pe data de 4 martie 2010, fiind primul centru privat de gastroenterologie, hepatologie si endoscopie digestiva din Cluj si Transilvania. Unitatea isi desfasoara operatiunile medicale la standarde europene, de ultima ora. Centrul a fost construit pe baza unui concept inovator, fiind realizata inca de pe plansa de proiectare ca un spatiu dedicat activitatii medicale specifice bolilor digestive.