SC Ulma Packaging SRL, cu sediul in Apahida, jud. Cluj, angajeaza Operatori CNC, atat persoane cu experienta si incepatori,  in vederea maririi echipei din departamentul de Prelucrari mecanice.

– Minim scoala profesionala ;

– Cunostinte depre prelucrarile prin achiere (frezare, strunjire)

– Bune cunostinte tehnice – simboluri si desene tehnice (citire si interpretare);

– Capacitatea de a lucra independent

– Dorinta de a acumula noi informatii si cunostinte

Nu este necesara experienta in domeniu! Ne vom ocupa noi sa te formam.

Descrierea jobului

– Operarea masinilor unelte CNC –freze (Mazak 200 si 300) pentru unicate si serii mici in functie de cerintele clientului.

– Intretinerea si mentinerea parametrilor optimi de functionare a masinilor unelte CNC.

– Aprovizionarea locului de munca cu materialele si semifabricatele necesare;

– Urmarirea pasilor de productie, respectiv a programului pentru piesele ce urmeaza a fi prelucrate;

– Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice.

– Utilizarea dispozitivelor de măsură pentru controlarea pieselor finite

– Asigurarea functionarii masinii si pastrarea curateniei la locul de munca.

Beneficii:

– tichete de masa

– transport asigurat

– bonus semestrial pentru concedii

– ore suplimentare platite dublu

– sporuri de ture

– alte beneficii Ulma.

Date de contact:  0755018012

Tagged as: , ,

Despre Ulma Packaging

Company ULMA Packaging, specialised in the design and production of packaging equipment and services. With more than 50 years of experience and a team of high qualified professionals, as well as the most advanced design and manufacturing technologies, it offers extensive and innovative solutions in packaging equipment and systems with a main objective: providing additional value to its customers.