Prezentare generala

Candidatul ideal:
Abilitati excelente de comunicare;
Putere mare de convingere;
Persoana responsabila si dornica de a invata rapid;
Notiuni de baza in operarea pe calculator;
Orientare spre indeplinirea obiectivelor;
Experienta in vanzari ( inclusiv B2B ) poate constitui avantaj.

Calitati personale:
Energic, proactiv, sociabil, ordonat, entuziast

Descrierea jobului

Descriere job:
Cold calling, Initiere, derulare, vanzare si finalizare contracte;

Responsabilitati:
Indeplinirea obiectivelor si targetelor specifice, lunare;
Relationare excelenta cu clientii
Asigurarea asistentei si consilierea clientilor in achizitionarea serviciilor comercializate
Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute

Activitatea nu presupune deplasarea la sediul clientilor decat ocazional.

Beneficii:
Program de lucru Full-Time;
Salariu fix si comison motivant din vanzari;
Mediu de lucru dinamic si antrenant

Descrierea companiei

Companie care isi desfasoara activitatea in zona de servicii online B2B pe baza de abonament.
Clientii nostri sunt:
Antreprenori
Specialisti in achizitii
Manageri de departamente
General Manageri
CEO