Instal Expert angajeaza Ajutor Mecanic pentru parcul auto al companiei.

Cerinte:

• Experienta pe un post similar;

• Calificare in domeniu;

• Seriozitate si spirit de echipa.

Responsabilitati:

• Intretinerea parcului auto impreuna cu mecanicul companiei.

Ne dorim:

• Seriozitate;

• Permis auto, categ. B.

Oferim:

• Salariul va fi discutat la intalnirea fata in fata.

Va fi stabilit in functie de experienta;

• Mediu de lucru placut, conditii foarte bune de lucru.

Instal Expert executa lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme dedistributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie.

Tagged as: , ,

Despre Instal Expert

Executam lucrari de instalatii termice si sanitare, retele si instalatii electrice, sisteme dedistributie si instalatii de utilizare a gazelor naturale, montaj si service pentru echipamente si instalatii frigorifice, de incalzire, aer conditionat si ventilatie. In momentul de fata firma noastra asigura service pentru instalatiile de incalzire, aer conditionat, ventilatie, climatizare, echipamentele frigorifice, echipamente fast-food din statiile de distributie carburanti OMV - PETROM si MOL Romania.