Prezentare generala

Responsabilitati:

–        instalarea, programarea, punerea in functiune a sitemelor de securitate

–        operatiuni de mentenanta asupra sistemelor de securitate

–        operatiuni de extindere a sistemelor de securitate

Cerinte:

–        cunostinte de instalare sisteme de cablare structurata, sisteme de efractie, control acces, supraveghere video

–        min.3 ani experienta in sisteme de detectie si semnalizare efractie, televiziune cu circuit inchis, detectie incendiu, control acces

–        cunostinte de operare PC

–        permis de conducere cat. B

Beneficii:

–        salariu motivant in functie de experienta

–        posibilitatea de crestere salariala si bonusuri

–        bonuri de masa

–        asigurare transport

–        asigurarea unui mediu de lucru placut

Lasa un numar de telefon si te sunam noi sau suna la 0743.638.530 pentru mai multe informatii.

Tagged as: ,

Despre Berar Servicii Srl

Căutam cu plăcere job-ul potrivit pentru oamenii care ne calcă pragul pentru a contribui  la creșterea calității vieții lor.