Prezentare generala

Responsabilitati

·       Primeste si indruma clientii si partenerii nostri catre persoanele de contact din companie

·       Receptioneaza si directioneaza apelurile telefonice, faxurile si corespondenta pentru toata compania

·       Se informeaza si analizeaza posibilitatile de transport si cazare necesare personalului companiei si partenerilor acesteia; face rezervari si asigura acomodarea; Gestioneaza biletele de avion

·       Traduce diferite documente si se ocupa de expedierea lor

·       Are evidenta prezentei angajatilor in companie

·       Desfasoara activitatile de protocol aferente

Cerinte

·       Persoana agreabila, eficienta si foarte responsabila

·       Excelente abilitati de comunicare interumana

·       Persoana organizata, cu abilitati de prioritizare si planificare

·       Abilitati administrative, foarte ordonata

·       Implicata si cu initiativa

·       Cunostinte in utilizarea aparaturii de secretariat si birou, a aplicatiilor MS Office

·       Buna cunoastere a limbii engleze – un „must”

Oferta

·       Mediu de lucru placut si dinamic

·       Pachet salarial atractiv

Tagged as: ,