Building Suport Services angajaza tehnician mentenanta cu calificare de frigotehnist/instalator/electrician pentru centru comercial in Cluj.

Cerinte:

Poseda experienta si capacitate profesionala specifica postului;

Certificat calificare in meseria de tehnician frigotehnist/instalator/electrician de intretinere si reparatii;

Are disponibilitate pentru lucru in schimburi;

Promoveaza spiritul de echipa;

Este o persoana dinamica, usor adaptabila, cu atitudine proactiva si orientare catre client.

Program in ture de 8h/zi in doua schimburi .

Responsabilitati principale:

Executa activitatile specifice de supraveghere si verificare tehnica a instalatiilor si echipamentelor, pentru a asigura functionalitatea acestora in conformitate cu prescriptiile tehnice , prevederile legale aplicabile;

Repune in functiune instalatiile respectand normele tehnice de exploatare;

Efectueaza revizia echipamentelor si instalatiilor conform planului intocmit de Facility Manager/Managerul de Proiect si aprobat de client (proprietar);

Executa la solicitarea clientului, cu acordul proprietarului lucrari de montaj la instalatii, conform calificarii profesionale;

Isi insuseste si aplica legislatia, procedurile, instructiunile, reglementarile si metodologiile specifice domeniilor sale de activitate

Tagged as: ,

Despre Building Support Services

Building Support Services angajeaza tehnicieni cu calificare de frigotehnist/instalator/electrician cu experinta in domeniu mentenenta, revizii si executie pentru centru comercial in Cluj. Pentru o perioada nedetermintata cu program de lucru in doau schimburi, salariu motivant  si echipa dinamica.